..........

Znovu

16. srpna 2017 v 10:52 | anita barrasa |  z mého života
Já vím, že můj blog poslední dobou opravdu neoplývá aktivitou. Přiznávám, že je mi to líto a rozhodně by to mohlo být lepší. Jenže to by den musel mít minimálně 48 hodin! (Vážně se nedá prodloužit? No tak, astrologové, vy něco vymyslíte!) Obzvlášť teď provozuji mnoho jiných činností. Otec chce strávit dvoutýdenní dovolenou se svými drahými potomky, fotbalistu štve, že nechci chodit na jeho zápasy a já se ho vytrvale snažím přesvědčit, že chci. A taky se snažím trávit čas s ním i jeho kamarády, abych nebyla jenom vzduch.

Je pravda, že teď nejsem jen vzduch, ale asi pořádně dusný smogem znečištěný vzduch. Tak co se dá dělat. Kamarádi nemůžou zkousnoust, že jeden z nich má i jiný objekt zájmu. V pořádku. Vlastně to chápu. Vždyť i my holky si závidíme kluky a kvůli nim se vzdalujeme jako kamarádky.

Teď jsem našla chvilku, kdy můžu být sama. Už mi to chybělo, ačkoliv mám své blízké ráda a v jejich společnosti se cítím dobře. Prošla jsem si titulní stránku, dívám se, co zajímavého se dělo a stále děje... a mám radost, že se zase svítá na lepší časy, že po měsících marného čekání jsme se konečně dočkali.

Samozřejmě toto blogové znovuzrození je teprve v plenkách. Nevíme, jestli zůstane u slov, nebo se brzy přejde k činům. Uvidíme. Uvidíme také, jestli se nový start povede taky mě. Jak si totiž procházím své starší články, vzpomínám na svou lásku k psaní. Doufám, že se mi podařilo ji zase získat zpět. Vrátím se ke svým procítěným dopisům, nedopsaným povídkám a soustředěnému plnění všech skromných i neskromných cílů.

Chybělo mi to, jen jsem nemohla najít múzu, myslela jsem si, že mě nadobro opustila. Ale třeba ne. Třeba jen čekala, až ji probudím.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eliss | Web | 16. srpna 2017 v 15:08 | Reagovat

Tak ti přeji hodně inspirace do alších článků :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.